€ 999,00 - € 1.599,00Prijsklasse: € 999,00 tot € 1.599,00
Nickel LED hanglamp Circle Nickel Triple is een functionele hanglamp welke goed te gebruiken is binnen zowel een huiselijk interieur als binnen een kantoor. De Circle wordt namelijk geleverd met een lichtkleur van 3000K. De gebruikte LED-technologie garandeert bovenal energiebesparende verlichting en is tevens ook nog eens dimbaar door middel van de meegeleverde afstandsbediening. Nu te verkrijgen als combinatie met 3 ringen op 1 plafondkap.
De variant zoals getoond heeft de afmetingen 40 / 60 / 80 cm. Echter zijn andere afmetingen ook mogelijk. Zie het dropdown menu voor de mogelijke samenstellingen en de bijhorende prijzen.
Let op: De lamp kan alleen gedimd worden middels meegeleverde afstandsbediening. Heb je een wanddimmer geïnstalleerd, dan zal de lamp niet werken. Deze wanddimmer dien je dus uit te schakelen om te lamp te kunnen gebruiken. Je kunt hem wel aan/uit zetten via de wandschakelaar, maar niet dimmen.
| Product | Circle Nickel Triple |
| Soort lamp | Hanglamp |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal / Aluminium/ Acryl |
| Kleur | Nickel / Melk-wit |
| Lichtbron |
LED
|
| Aantal lichtbronnen | 3 |
| Inclusief Lichtbron | Ja (geïntegreerd) |
| Dimbaar | Ja (middels meegeleverde afstandsbediening) |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lumen | 40 cm: 1995 Lm / 60 cm: 3040 Lm / 80 cm: 3800 Lm / 100 cm: 4940 Lm |
| Diameter | 40 cm / 60 cm / 80 cm |
| Hoogte frame | 6 cm. |
| Kabellengte | 200 cm. (verstelbaar) |
Helaas (nog) niet… Wij hebben momenteel zo’n 2500 lampen online in onze webshop staan. Slechts een gedeelte hebben we op voorraad in onze opslag maar het merendeel kopen we per order in bij onze fabrikanten. Veel designer,- en groter lampen worden in de regel per order vervaardigd door de ontwerpers of fabrikanten. Vaak zijn dit dure, kostbare lampen welke van A tot Z naar wens van de klant worden opgebouwd. Deze kunnen we simpelweg niet op voorraad houden. Soms gaan onze lampen ook rechtstreeks fabriek-af naar de afnemer. Dit in verband met ruimtebesparing in onze eigen opslag.
Hoewel we liever natuurlijk alle lampen welke we aanbieden, in een showroom hebben hangen zodat iedereen kan bezichtigen, is dat voor nu nog even toekomst-muziek. Een voordeel voor jou als klant is dat we de verkoopprijzen hiermee laag kunnen houden. Dit omdat we de kosten voor een grote showroom natuurlijk niet hebben.
Maar hoe kan ik de lampen dan bekijken?
Door ze met een paar muisklikken te bestellen… Doe dit met een gerust hart. Je ontvangt de lamp(en) thuis en je hebt na ontvangt 14 dagen de tijd om ze thuis te bezichtigen in jouw eigen omgeving. Kun je meteen goed beoordelen of de gekozen kleuren passen binnen jouw interieur (nog een voordeel t.o.v. de showroom). Bevalt het onverhoopt niet? Even goede vrienden… Wij nemen de lamp dan kosteloos retour. Dit uiteraard tegen de gestelde voorwaarden.
Feitelijk shop je dus geheel kosten- en risicovrij bij ons totdat je de ideale lamp gevonden hebt…
Als je na betaling iets wilt veranderen (zoals de kleur, hoeveelheid of verzendadres), stuur dan zo snel mogelijk een e‑mail met je naam, ordernummer en de gewenste wijziging. Wij controleren of de bestelling nog niet is verzonden en passen deze waar mogelijk aan. Producten toevoegen kan alleen door een nieuwe bestelling te plaatsen.
Op de productpagina (onder de prijs) kun je de te verwachten levertijd vinden. Staat de levertijd in “dagen” weergegeven, ga dan uit van “werkdagen”. Let op: Betreffende de weergegeven levertijden kunnen geen garanties worden geboden. Mocht de te verwachten levertijd gedurende het orderproces onverhoopt flink afwijken, dan nemen wij contact met je op.

Stel de perfecte lamp samen
Zorgeloos genieten van kwaliteit
14 dagen bedenktijd
Direct contact met onze experts