Vanaf € 799,00
Aanschouw deze schitterende design hanglamp Elpee. Een combi van vakmanschap en ontwerp. Elpee combineert tijdloze elegantie met moderne functionaliteit. De geïntegreerde en dimbare LED-verlichting (2700K) zorgt voor efficiënte en energiebesparende verlichting, met een warme, uitnodigende gloed.
Een van de opvallende kenmerken van Elpee is de aanpasbare schijf en koker. Kies uit een zorgvuldig samengestelde selectie van steenschijven om de esthetische aantrekkingskracht van het armatuur te versterken. Kies uit drie soorten luxueus marmer, een prachtig albast, een aardse travertijn en twee fascinerende houten opties. Elke schijf is vakkundig vervaardigd om het algemene ontwerp van het armatuur aan te vullen, zodat je een op maat gemaakte verlichtingsoplossing kunt creëren die is afgestemd op jouw unieke smaak. Voor degenen die een meer rustieke uitstraling wensen, biedt Elpee ook een alternatieve optie met terracotta schijven. Kies uit een palet van twee betoverende kleuren (Rood en Blauw-Groen), waarmee je warmte en karakter aan eem ruimte kunt toevoegen. Deze terracotta schijven bieden een charmant contrast met het moderne ontwerp van het armatuur en roepen een gevoel op van aardse verfijning.
De kokers aan de bovenzijde van de schijf kunnen in de kleurstellingen Dark-Bronze, Light Bronze of Black gekozen worden.
Stel via deze pagina jouw eigen Elpee samen en geniet van deze schitterende hanglamp.
| Product | Elpee |
| Soort lamp | Hanglamp |
| Stijl | Modern / Design |
| Materiaal | Metaal / Hout / Marmer / Alabaster |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Fitting | LED (6,4 W.) |
| Aantal lichtbronnen | 1 |
| Inclusief lichtbronnen | Ja (geïntegreerd) |
| Lichtkleur | 2700K (extra warm wit) |
| Lumen | 600 |
| Dimbaar | Ja (middels externe dimmer) |
| Voltage | 220V |
| Diameter x Hoogte | 23 x 10 cm. |
| Snoerlengte | 150 of 250 cm (verstelbaar) |
Helaas (nog) niet… Wij hebben momenteel zo’n 2500 lampen online in onze webshop staan. Slechts een gedeelte hebben we op voorraad in onze opslag maar het merendeel kopen we per order in bij onze fabrikanten. Veel designer,- en groter lampen worden in de regel per order vervaardigd door de ontwerpers of fabrikanten. Vaak zijn dit dure, kostbare lampen welke van A tot Z naar wens van de klant worden opgebouwd. Deze kunnen we simpelweg niet op voorraad houden. Soms gaan onze lampen ook rechtstreeks fabriek-af naar de afnemer. Dit in verband met ruimtebesparing in onze eigen opslag.
Hoewel we liever natuurlijk alle lampen welke we aanbieden, in een showroom hebben hangen zodat iedereen kan bezichtigen, is dat voor nu nog even toekomst-muziek. Een voordeel voor jou als klant is dat we de verkoopprijzen hiermee laag kunnen houden. Dit omdat we de kosten voor een grote showroom natuurlijk niet hebben.
Maar hoe kan ik de lampen dan bekijken?
Door ze met een paar muisklikken te bestellen… Doe dit met een gerust hart. Je ontvangt de lamp(en) thuis en je hebt na ontvangt 14 dagen de tijd om ze thuis te bezichtigen in jouw eigen omgeving. Kun je meteen goed beoordelen of de gekozen kleuren passen binnen jouw interieur (nog een voordeel t.o.v. de showroom). Bevalt het onverhoopt niet? Even goede vrienden… Wij nemen de lamp dan kosteloos retour. Dit uiteraard tegen de gestelde voorwaarden.
Feitelijk shop je dus geheel kosten- en risicovrij bij ons totdat je de ideale lamp gevonden hebt…
Als je na betaling iets wilt veranderen (zoals de kleur, hoeveelheid of verzendadres), stuur dan zo snel mogelijk een e‑mail met je naam, ordernummer en de gewenste wijziging. Wij controleren of de bestelling nog niet is verzonden en passen deze waar mogelijk aan. Producten toevoegen kan alleen door een nieuwe bestelling te plaatsen.
Op de productpagina (onder de prijs) kun je de te verwachten levertijd vinden. Staat de levertijd in “dagen” weergegeven, ga dan uit van “werkdagen”. Let op: Betreffende de weergegeven levertijden kunnen geen garanties worden geboden. Mocht de te verwachten levertijd gedurende het orderproces onverhoopt flink afwijken, dan nemen wij contact met je op.

Stel de perfecte lamp samen
Zorgeloos genieten van kwaliteit
14 dagen bedenktijd
Direct contact met onze experts