€ 839,00 - € 1.799,00Prijsklasse: € 839,00 tot € 1.799,00
Deze schitterende cirkel LED hanglamp Esmee is een opvallende hanglamp welke in verschillende kleuren en maten te verkrijgen is. Esmee past prachtig boven een eettafel of als blikvanger centraal in jouw woonkamer. De hanglamp is voorzien van een geïntegreerde LED lichtbron. Deze zorgt voor een prettig warm egaal licht. Groot bijkomende voordeel is dat je zelf de sfeer kunt creëren door de lamp te dimmen van warm-wit licht naar zeer-warm sfeervol licht (2700K tot 2200K). Deze stijlvolle moderne en innovatieve lamp is een mooie toevoeging voor jouw interieur.
Deze lampen zijn standaard te verkrijgen in een diameter van 50, 70 of 100 cm. De lamp is verbonden middels staalkabels en deze zijn in hoogte te verstellen tot maximaal 150 cm. Op aanvraag zijn grotere maten te verkrijgen tot zelfs 300 cm. doorsnee.
Aanbevolen dimmers voor deze Dim to Warm hanglamp zijn te downloaden via deze link.
| Product | Esmee Dappled Oil |
| Soort lamp | Hanglamp |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal / Acryl |
| Kleur | Gevlekt Olie |
| Lichtbron |
LED
|
| Aantal lichtbronnen | 1 |
| Inclusief Lichtbron | Ja |
| Dimbaar | Ja (middels externe dimmer) |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K – 2200K (Dim to Warm) |
| Lumen | 50 cm: 3000 Lm / 70 cm: 5500 Lm / 100 cm: 7350 Lm |
| Diameter | 50 cm / 70 / 100 cm. |
| Hoogte frame | 7,5 cm. |
| Kabellengte | 150 cm. (verstelbaar) |
Helaas (nog) niet… Wij hebben momenteel zo’n 2500 lampen online in onze webshop staan. Slechts een gedeelte hebben we op voorraad in onze opslag maar het merendeel kopen we per order in bij onze fabrikanten. Veel designer,- en groter lampen worden in de regel per order vervaardigd door de ontwerpers of fabrikanten. Vaak zijn dit dure, kostbare lampen welke van A tot Z naar wens van de klant worden opgebouwd. Deze kunnen we simpelweg niet op voorraad houden. Soms gaan onze lampen ook rechtstreeks fabriek-af naar de afnemer. Dit in verband met ruimtebesparing in onze eigen opslag.
Hoewel we liever natuurlijk alle lampen welke we aanbieden, in een showroom hebben hangen zodat iedereen kan bezichtigen, is dat voor nu nog even toekomst-muziek. Een voordeel voor jou als klant is dat we de verkoopprijzen hiermee laag kunnen houden. Dit omdat we de kosten voor een grote showroom natuurlijk niet hebben.
Maar hoe kan ik de lampen dan bekijken?
Door ze met een paar muisklikken te bestellen… Doe dit met een gerust hart. Je ontvangt de lamp(en) thuis en je hebt na ontvangt 14 dagen de tijd om ze thuis te bezichtigen in jouw eigen omgeving. Kun je meteen goed beoordelen of de gekozen kleuren passen binnen jouw interieur (nog een voordeel t.o.v. de showroom). Bevalt het onverhoopt niet? Even goede vrienden… Wij nemen de lamp dan kosteloos retour. Dit uiteraard tegen de gestelde voorwaarden.
Feitelijk shop je dus geheel kosten- en risicovrij bij ons totdat je de ideale lamp gevonden hebt…
Als je na betaling iets wilt veranderen (zoals de kleur, hoeveelheid of verzendadres), stuur dan zo snel mogelijk een e‑mail met je naam, ordernummer en de gewenste wijziging. Wij controleren of de bestelling nog niet is verzonden en passen deze waar mogelijk aan. Producten toevoegen kan alleen door een nieuwe bestelling te plaatsen.
Op de productpagina (onder de prijs) kun je de te verwachten levertijd vinden. Staat de levertijd in “dagen” weergegeven, ga dan uit van “werkdagen”. Let op: Betreffende de weergegeven levertijden kunnen geen garanties worden geboden. Mocht de te verwachten levertijd gedurende het orderproces onverhoopt flink afwijken, dan nemen wij contact met je op.

Stel de perfecte lamp samen
Zorgeloos genieten van kwaliteit
14 dagen bedenktijd
Direct contact met onze experts