€ 299,00
Deze prachtige glazen hanglamp Oblo 3 Amber is een moderne, effectieve lamp die indruk maakt met zijn unieke, minimalistische design. Het bestaat uit drie elegante lampenkappen van glas uitgevoerd in een amber kleur welke verloopt naar een heldere kleur. De glazen kunnen op verschillende hoogtes gehangen worden. Ideaal voor boven de eettafel, de salontafel of in de commerciële ruimte. De extra lange bekabeling van 200 cm, biedt de mogelijkheid om deze hanglamp tevens toe te passen in een vide of welkomsthal. Het binnenwerk (inclusief lichtbron) welke in de glazen zit brengt een elegante, warme gloed in het interieur en zorgt tevens voor een fraai lichtspel op de achtergrond.
De lamp heeft geïntegreerde led lichtbronnen met een warme lichtkleur (3000K) en produceert in totaal 650 lumen. Tevens is deze dimbaar middels een externe wanddimmer (niet meegeleverd).
| Product | Oblo 3 Amber |
| Soort lamp | Hanglamp |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal / Glas |
| Kleur | Zwart / Amber |
| Fitting | LED (10 W.) |
| Aantal lichtbronnen | 5 |
| Inclusief lichtbronnen | Ja (geïntegreerd) |
| Dimbaar | Ja (middels externe dimmer) |
| Lichtkleur | 3000K (Warm-wit) |
| Lumen | 650 |
| Voltage | 220V |
| Diameter lamp | 41 cm |
| Hoogte lamp | 227 cm (verstelbaar) |
| Diameter kapjes | Zie tekening |
Helaas (nog) niet… Wij hebben momenteel zo’n 2500 lampen online in onze webshop staan. Slechts een gedeelte hebben we op voorraad in onze opslag maar het merendeel kopen we per order in bij onze fabrikanten. Veel designer,- en groter lampen worden in de regel per order vervaardigd door de ontwerpers of fabrikanten. Vaak zijn dit dure, kostbare lampen welke van A tot Z naar wens van de klant worden opgebouwd. Deze kunnen we simpelweg niet op voorraad houden. Soms gaan onze lampen ook rechtstreeks fabriek-af naar de afnemer. Dit in verband met ruimtebesparing in onze eigen opslag.
Hoewel we liever natuurlijk alle lampen welke we aanbieden, in een showroom hebben hangen zodat iedereen kan bezichtigen, is dat voor nu nog even toekomst-muziek. Een voordeel voor jou als klant is dat we de verkoopprijzen hiermee laag kunnen houden. Dit omdat we de kosten voor een grote showroom natuurlijk niet hebben.
Maar hoe kan ik de lampen dan bekijken?
Door ze met een paar muisklikken te bestellen… Doe dit met een gerust hart. Je ontvangt de lamp(en) thuis en je hebt na ontvangt 14 dagen de tijd om ze thuis te bezichtigen in jouw eigen omgeving. Kun je meteen goed beoordelen of de gekozen kleuren passen binnen jouw interieur (nog een voordeel t.o.v. de showroom). Bevalt het onverhoopt niet? Even goede vrienden… Wij nemen de lamp dan kosteloos retour. Dit uiteraard tegen de gestelde voorwaarden.
Feitelijk shop je dus geheel kosten- en risicovrij bij ons totdat je de ideale lamp gevonden hebt…
Als je na betaling iets wilt veranderen (zoals de kleur, hoeveelheid of verzendadres), stuur dan zo snel mogelijk een e‑mail met je naam, ordernummer en de gewenste wijziging. Wij controleren of de bestelling nog niet is verzonden en passen deze waar mogelijk aan. Producten toevoegen kan alleen door een nieuwe bestelling te plaatsen.
Op de productpagina (onder de prijs) kun je de te verwachten levertijd vinden. Staat de levertijd in “dagen” weergegeven, ga dan uit van “werkdagen”. Let op: Betreffende de weergegeven levertijden kunnen geen garanties worden geboden. Mocht de te verwachten levertijd gedurende het orderproces onverhoopt flink afwijken, dan nemen wij contact met je op.

Stel de perfecte lamp samen
Zorgeloos genieten van kwaliteit
14 dagen bedenktijd
Direct contact met onze experts