Thula No.1 (Zelf samenstellen)

Thula No.1 (Zelf samenstellen)

Vanaf  400,00

Betaal de eerste termijn direct via iDEAL. De tweede en derde termijn betaal je binnen 30 en 60 dagen. Zonder rente, zonder BKR-registratie! Klik voor meer informatieLevertijd: 10-14 dagen

 ø 50 cm | 5 Glazen +
Clear selection
Glas 1 +
Glas 2 +
Glas 3 +
Glas 4 +
Clear selection
ST64 LED +
Clear selection
Controleer voordat je verder gaat of je het correcte aantal glazen hebt geselecteerd.
  • Totaal:  0,00
Waarom Loftlamp.nl?
✓ Uniek assortiment
✓ Maatwerk mogelijkheden
✓ Snelle klantenservice
✓ Gratis verzending & retourneren
✓ In 3 termijnen betalen (0% rente)
✓ Achteraf betalen met Klarna

Beschrijving

“Thula No.1 – Stel je eigen glazen hanglamp samen”

Stel je eigen glazen hanglamp samen! Wat een gaaf idee. Met dit concept ontwerp je binnen no-time jouw eigen glazen hanglamp. Wij hebben voor jullie deze zeer unieke en mooie collectie glazen bij elkaar gezocht, waarmee jij als ontwerper zelf aan de slag kunt om jouw eigen ontwerp uit de hoge hoed te toveren voor bijvoorbeeld boven jouw eettafel, de salontafel of jouw hal.

We hebben de keuze uit 4 verschillende glazen welke bestaan uit een combinatie van zwarte kap met mooi amber gekleurd glas. Mix & Match: Alles mag, niks moet! Ga jij voor allemaal dezelfde stolpen of ga je voor allemaal verschillende? Alle vormen uit deze collectie passen in ieder geval naadloos bij elkaar.

Maak jouw unieke samengestelde lamp af met onze bijpassende lichtbronnen. Dit zijn dimbare LED lichtbronnen met een zeer warme lichtkleur.

Hoe werkt het bestelproces?

Stap 1: Kies de plafondplaat.
Stap 2: Selecteer jouw gewenste keuze vorm(en) en/of kleur(en) glazen en voer het aantal in.
Stap 3: Mocht je dimbare LED lichtbronnen willen bestellen, klik de juiste aan en voer dan de hoeveelheid in.
Stap 4: Klik op “Toevoegen aan winkelwagen”.
Stap 5: Doorloop het afrekenproces.


Productinformatie

Product Thula No.1
Soort lamp Hanglamp
Stijl Modern
Materiaal Metaal / Glas
Fitting E27
Aantal lichtbronnen 5
Inclusief lichtbronnen Nee
Dimbaar Ja (middels externe dimmer)
Voltage 220V
Diameter plafondplaat 50 cm.
Kabellengte 150 cm. (verstelbaar)

 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

  • Kan ik dit product retourneren of ruilen?

    Ondanks dat deze lamp naar jouw eigen wens is samengesteld, mag je dit product nog gewoon retourneren of ruilen, zolang je maar aan de reguliere retourvoorwaarden kunt voldoen. Het product valt niet onder de categorie “Custom Made”.

    Ook het ruilen van glazen stolpen behoort tot de mogelijkheid. Heb je liever een andere vorm of kleur, dan is dat mogelijk. Stuur ons een mailtje met je verzoek.

  • Er zit een afwijking in een van de glazen stolpen. Hoe kan dat?

    Kleine afwijkingen in het glaswerk kunnen wij helaas niet voorkomen. Glas is namelijk een natuurproduct welke handgemaakt is van zand en soda.

    Het glaswerk (of stolpen) welke meegeleverd worden, is namelijk handgeblazen glas. Met andere woorden: Geen een glasbol is hetzelfde als de andere. Tenzij je naar Italiaanse kwaliteit gaat kijken, echter neemt dit met zich mee dat dit glas ontzettend duur is (ivm de hoge mate van ultieme perfectie). Dit is iets waar wij (voor de meeste doorsnee lampen) niet voor kiezen.

    Houd dus rekening met een kleine afwijking. Denk daarbij aan: kleine lichte krasjes, lichte kleurverschillen, kleine putjes of een luchtbelletje. Ook komt het bij sommige stolpen voor dat er een klein gaatje in het glas zit. Dit betekent niet dat het glas kapot is, echter is deze erin geblazen om warmte van de lichtbron af te kunnen drijven. Puur functioneel dus.

    Daarbij willen we ook aangeven dat het soms lijkt alsof er een afwijking in het glas zit, echter kan dit ook komen door ingedroogd stof of vezels van de verpakking. Wij adviseren dus om eerst de glazen bollen schoon te maken met lauwwarm water en een vezelvrije doek.

    Graag willen wij op bovenstaande manier duidelijk maken dat het ruilen van glaswerk 99 van de 100 keer dus geen optie is.

  • WhatsApp
    Scan de code